Jesteś tutaj: O nas Rodzice o nas

Rodzice o nas

  • Stacyjkowo to miejsce stworzone dla dzieci i z miłości do dzieci. Profesjonalnie przygotowana i energiczna kadra wykazuje troskę i poświęca dużo uwagi każdemu dziecku. Zarówno podstawowy program zajęć jak i liczne zajęcia dodatkowekształtują prawidłowy rozwój psychoruchowy dzieci, usamodzielniają i budują wysoką samoocenę. Indywidualne podejście do każdego dziecka to cecha charakterystyczna tej placówki. Stacyjkowo spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających dzieci i rodziców. Z pełnym przekonaniem i zaufaniem polecam Stacyjkowo! 

             Mama Laury

  • Stacyjkowo to wspaniałe miejsce. Odnalazłam tu drugi dom dla mojego dziecka. Każdego dnia z pełnym spokojem zostawiam ją uśmiechniętą pod opieką kadry niezastąpionych cioć! Ciocie nawet w swoim prywatnym czasie interesują sie tym, co dzieje się z maluchami, nie wspominając o stałym kontakcie w czasie kiedy dziecko jest pod ich opieką, a to jest dla mnie najważniejsze! Polecam gorąco!

       Stacyjkowo bawi, Stacyjkowo rozwija, Stacyjkowo jest dla malucha jak druga rodzina.

           Mama Oli

  • Zadowolona jestem ponieważ Ines ma bardzo dobra opiekę, ciocie uczą ja wszystkiego.. Aż jestem w szoku ze moja prawie dwu latka tyle potrafi i rozumie.. Jest coraz bardziej samodzielna.. Dzięki zajęciom organizowanym przez Wszystkie Ciocie.

        Ciocie dają z siebie tyle ciepła i uśmiechu że moja Córeczka z uśmiechem na twarzy idzie do żłobka.. 

          Mama prawie 2 letniej Ines

  • Wspólnie z naszym synkiem jesteśmy w „Stacyjkowie” od pierwszego dnia istnienia żłobka. Adaptacja na szczęście przebiegła ekspresowo. A wszystko dzięki wspaniałej, ciepłej – dosłownie rodzinnej atmosferze, którą tworzą nie tylko oddani Właściciele, poświęcający każdą chwilę, by udoskonalać to miejsce, ale i cudowne, wyrozumiałe, uśmiechnięte, pełne cierpliwości i entuzjazmu Ciocie – prawdziwy skarb, który można odnaleźć tylko w „Stacyjkowie”.

       Żłobek „Stacyjkowo” oprócz miłości i przyjaźni oferuje jednak znacznie więcej – zajęcia kreatywno-edukacyjne w niesamowity wręcz         sposób aktywizujące naprawdę małe dzieci (sensoplastyka, kreatywni Stacyjkowicze), uczące codziennych prac domowych                       (Kuchcikowo z nauką gotowania i podstawami savoir-vivre) i rozwijające zdolności motoryczne (baby fitness). Ciocie to prawdziwe             czarodziejki, które potrafią zainteresować maluszki i skupić ich uwagę. Do tego wszystkiego język angielski przemycany w formie             zabawy, co powoduje, że synek po powrocie ze żłobka podśpiewuje angielskie piosenki albo szukając ulubionej maskotki woła:                „Where are you?”. Pierwsze skojarzenie, które przychodzi nam do głowy, gdy myślimy o żłobku, to widok Cioć, które o poranku siedzą         wśród maskotek na dywanie i tulą dzieciaczki, które jeszcze nie do końca się obudziły – to jest obraz, który mimo swej                              powtarzalności zawsze wzrusza, a autentyczność i ciepło opromienia obserwatorów.

    To wszystko sprawia, że odprowadzając synka każdego dnia jesteśmy po prostu o niego spokojni. Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa to chyba jedna z najważniejszych zalet tej placówki. Dlatego, gdy usłyszeliśmy, że „Stacyjkowo” rusza od września również w nowej –  przedszkolnej odsłonie poczuliśmy po prostu ulgę, że synek pozostanie wśród znajomych, Kochanych osób, a do tego będzie miał możliwość dalszego rozwoju, w tym zaznajamiania się z językami obcymi. Cieszymy się, że nasza przygoda ze „Stacyjkowem” będzie trwać nadal.

Mama Jasia (2,5 roku)